WAŻNY KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo!

W związku z decyzją Premiera RP o możliwości ponownego otwarcia muzeów, informujemy, że obecnie w Muzeum Regionalnym w Pleszewie przeprowadzana jest zmiana wystaw. Muzeum pozostaje więc zamknięte dla osób zwiedzających.

Jednocześnie przygotowujemy nowe zasady dotyczące zwiedzania ekspozycji, mając na uwadze zalecenia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pleszewie, a przede wszystkim troskę o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości i pracowników muzeum.

Już niebawem przedstawimy ofertę wystawienniczą naszego Muzeum na najbliższy czas, o czym będziemy informować na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Muzeum oraz naszego profilu na facebooku, na których znajdą Państwo aktualne informacje.

Dyrektor Muzeum Regionalnego w Pleszewie

Adam Staszak