Nowy album już wkrótce. Wykup subskrypcję już dziś!

Już niebawem Muzeum Regionalne w Pleszewie wraz z Urzędem Miasta i Gminy wyda album będący końcowym efektem wystawy na ścianie ratusza „Imaginacje i transformacje: Pleszew 1989-2014”. To zbiór fotografii, które obrazują ćwierćwiecze zmian w Pleszewie nawiązując tym samym do ogólnopolskich obchodów 25-lecia zmian ustrojowych w Polsce. Wystawę i niniejszą publikację objął patronatem prezydent RP Bronisław Komorowski. Wraz ze znanymi już tytułami – „Wędrówki po dawnym Pleszewie”, „Wędrówki po Ziemi Pleszewskiej”, „Pleszew w PRL-u” – album będzie tworzył wyjątkową tetralogię ukazującą historię miasta i jego mieszkańców.

Tytuł: Imaginacje i transformacje: Pleszew 1989-2014

Format: 295 x 210 mm (poziomy)

Ilustracje: barwne i czarno-białe

Ilość stron: ok. 140

Termin publikacji: październik 2014 r.

Termin wpłaty: do 26 września 2014 r.

Każdy z Państwa może mieć swój udział w wydaniu tego albumu poprzez wykupienie subskrypcji w cenie 50 złotych.

Cena ta dotyczy jednego albumu, który otrzymacie Państwo po wydrukowaniu.

Wykupienie subskrypcji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na druk swoich danych osobowych (nazwiska, nazwy firmy) w naszym wydawnictwie. Gdyby Państwo nie chcieli zamieszczać swoich danych, prosimy o kontakt telefoniczny: (62) 7428 359.

Formy płatności:

1. osobiście w siedzibie Muzeum;
  2. na konto bankowe Muzeum – ważne, by w przelewie wystąpiły dokładne Państwa dane osobowe wraz z numerem telefonu.

NR KONTA: 18 8407 0003 0019 1375 2000 0001