Koszulka na rocznicę!

W Muzeum Regionalnym w Pleszewie są już w sprzedaży koszulki okolicznościowe z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
Cena koszulki: 25 złotych.
Liczba koszulek jest ograniczona.
Zapraszamy!

P.S. Zapraszamy do Muzeum także osoby, które złożyły zamówienia na koszulki.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego – tak ważnego dla wszystkich Wielkopolan i nas pleszewian – zbliża się wielkimi krokami. Dlatego Muzeum Regionalne przygotowało specjalnie z tej okazji okolicznościowe koszulki z nadrukiem symbolu powstańczego (godła) i datami.
Już dziś zachęcamy do ich zakupu i manifestowania dumy z dokonań naszych przodków w odzyskiwaniu przez Polskę upragnionej wolności.

Aktualnie przyjmujemy zamówienia na koszulki.
Załączamy do wglądu tabelę rozmiarów.
Cena koszulki: 25 złotych. Płatność gotówką przy odbiorze.
Skład: 100% poliester – koszulka „oddychająca”, idealna do biegania lub wszelkich innych aktywności, ale nie tylko:-)
Odbiór zamówionych koszulek będzie możliwy w drugiej połowie sierpnia. Wtedy też koszulki będą dostępne w tradycyjnej sprzedaży w Muzeum.
Zamów już dziś:
– telefonicznie: (62) 742 83 59