Nowość na stronie – wirtualne wystawy

Od pewnego czasu na stronie internetowej naszego Muzeum pojawiła się nowa zakładka – Wirtualne wystawy. Znajduje się tam archiwum wystaw, które prezentujemy w naszym Muzeum. A więc już teraz można je oglądać nie wychodząc z domu.
Zakładka powstała z myślą o tych, którym nie udało się obejrzeć wystaw „w realu”. Ale nic straconego – jeśli ktoś chciałby uzupełnić swoje braki w temacie muzealnych ekspozycji wystarczy, że wejdzie na naszą stronę internetową i znajdzie odpowiednią zakładkę. Klikając na konkretną wystawę można czytać i przeglądać wszystkie plansze, które były prezentowane w Muzeum. O zawartość i grafikę plansz dba Iwona Wieruszewska.
Aktualnie można oglądać 5 wystaw prezentowanych w roku 2017 i 2018. Mamy nadzieję, że ten zbiór będzie się z czasem powiększał….
ZAPRASZAMY!!!!

Link do wirtualnych wystaw Muzeum Regionalnego: